0472 507 503 063 195 08 07 068 512 57 51 ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.САЙТ KOOPERATORMEBLI.COM.UA ОБНОВЛЮЄТЬСЯ.
  • меблевий салон Кооператор
меблевий салон Кооператор

тюльпан

446 грн.
  • Наявність: В наявності
  • Гарантія: 18 місяців
Стілець "Тюльпан"
 
Тюльпан - витончений, красивий і зручний стілець! Зовсім не дарма він названий на честь відомого квітки! Він так само гарний і не замінимо на Вашій кухні або у Вашому кафе, як тюльпан на 8е березня для Вашої жінки! Сидіння стільця м'яке, і Ви можете вибрати собі будь-який варіант оббивки. Каркас Тюльпана металевий.
 
Тюльпан, дуже продуманий стілець, з точки зору практичності! Його сидіння легко знімається, і його можна поміняти! А якщо Ви, шукайте меблі для кафе або бару - ці стільці саме для Вас! Стілець популярний тим, що при своїх компактних розмірах, він дуже зручний! Тюльпан прекрасно впишеться і в домашній інтер'єр. Різноманітність вибору кольору каркаса і сидіння, здатні задовольнити будь-які фантазії. Округлі форми, роблять його не травматичні для Ваших дітей, що важливо при виборі меблів в Ваш будинок. Хороший міцний каркас, дозволяє витримувати хороші навантаження.

 
ХАРАКТЕРИСТИКИ Висота виробу в нижньому положенні, мм. 880 Висота виробу в верхньому положенні, мм. 880 Ширина вироби, мм. 370 Глибина вироби, мм. 440

Характеристики:

#НазваОпис
1Ширина: мм.
2Висота: мм.
3Глибина: мм.
Повернуться до каталогу