0472 507 503 063 195 08 07 068 512 57 51 ВИБАЧТЕ ЗА ТИМЧАСОВІ НЕЗРУЧНОСТІ.САЙТ KOOPERATORMEBLI.COM.UA ОБНОВЛЮЄТЬСЯ.

Декілька слів про нас

Меблі-Kooperator-це магазин меблів в Черкасах,який має власну виробничу базу,досвідчених співробітників і входить до групи найбільших украінських виробників.Магазин не є новачком в даній сфері,за цей час накопичено великий досвід по констрююванню нестандартних меблів,розширено і автоматизовано виробництво,налагоджені контакти з провідними постачальниками матеріалів.Ми пропонуємо вам бездоганну якість,надійність та комфорт, адже меблі - не просто ящики для книг і одягу,вони середовище, в якому ми живемо, це атмосфера дому та офісу, це в якійсь мірі стиль життя.Постійний інноваційний розвиток виробництва наших партнерів гарантує повне задоволення всіляких вимог та запитів Клієтта як з технічного так і з естетичного боку.Меблі-Kooperator готовий поставити Вам меблі для будь-якоі зони квартири або офісу і з урахуванням найвимогливіших вимог.Крім широкого асортименту ми можемо запропонувати  професійну допомогу в створенні інтерєру,підборі меблів,і аксесуарів.Магазин здійснює гарантійне обслуговування,включає обстановку,монтаж і реставрацію меблів.

Ми створюємо атмосферу, що її не можна відчити на дотик чи роздивитися. Її можна тільки відчути серцем.

Наші висококваліфіковані фахівці завжди допоможуть Вам підібрати те, що необхідно для втілення Ваших ідей - будь то квартира в стриманому модерні, класичні апартаменти або заміський будинок.

У нас ви можете придбати меблі за замовленням або вибрати з наявності. Наша служба сервісу дозволяє в найкоротші терміни забезпечити доставку і установку меблів на високому професійному рівні.

Більш детальну інформацію про товар, що Вас цікавить, Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам по телефону, і Ви отримаєте професійну консультацію по будь-якій групі товарів і кваліфіковану допомогу у виборі меблів для вашого будинку або офісу. А також зробити покупку через виставковий зал.